fbpx

Аргентина стала чемпіоном світу з футболу

Збірна Аргентини у фіналі чемпіонату світу з футболу перемогла Францію. Матч закінчився з рахунком 3:3, а в серії сильнішими виявилися латиноамериканці — 4:2.

Фінальний матч відбувався в Катарі на Національному стадіоні в Лусаїлі, який вміщує понад 86 тисяч людей.

У першому таймі на полі здебільшого домінували аргентинці, що призвело до двох голів у ворота французів: на 23-й хвилині рахунок з пенальті відкрив Ліонель Мессі, а на 36-й — перевагу подвоїв Анхель Ді Марія.

У першій половині другого тайму Франція теж не створила небезпечних моментів біля чужих воріт. Проте вже наприкінці матчу французи лише за дві хвилини рахунок зрівняли: на 80-й і на 82-й хвилинах двічі забив Кіліан Мбаппе, зокрема одного разу — з пенальті, зрівнявши рахунок у зустрічі – 2:2.

Після основного часу матч перейшов в овертайм.

На початку другого додаткового тайму Мессі знову забив – 3-2 на користь Аргентини.

Але на останніх хвилинах матчу Мбаппе з пенальті знову зрівняв рахунок – 3-3. І все вирішилося в серії пенальті, де перемогу здобула Аргентина.

Фінал катарського Чемпіонату світу для Аргентини вже шостий в історії команди.

Аргентина вигравала чемпіонати світу у 1978 році (на домашньому турнірі), і у 1986-му, коли її вів уперед Марадона.

Однак у 1930, 1990 та 2014 роках аргентинці програвали свої фінали.

Щоб бути в курсі останніх подій, підписуйтесь на наш телеграм канал та сторінку у фейсбук.