fbpx

Гімн України пролунав останнім на Всесвітніх Іграх 2017 у Вроцлаві

У неділю, у Польщі розіграли останні комплекти медалей наймасштабніших змагань з неолімпійських видів спорту. Україна посіла 5 місце у загальнокомандному заліку Х Всесвітніх ігор у Вроцлаві. Це найкращий результат за всю історію участі нашої держави у змаганнях! Як наголошує прес-служба Спортивного комітету України, національна команада виборола 25 медалей, з них: 10 золотих, 7 срібних та 8 бронзових.

Українська збірна у заключний день боролась за нагороди з таїландського боксу Муей-тай. І саме український гімн лунав на змаганнях останнім – український боксер Муей-тай Олег Приймачов став чемпіоном Всесвітніх ігор у ваговій категорії до 91 кг та виборов останню 10 медаль збірної. Олег подолав всіх своїх суперників у чверть- та півфіналах і впевнено вийшов на фінальний бій, його суперником мав стати поляк Лукаш Радош, але той знявся через травму.

Восьму золоту медаль здобув Ігор Любченко. У фінальному двобої серед суперників вагової категорії 63.5 кг спортсмен здолав іранця Алі Зарінфара з рахунком  30:27, що означає перемогу у кожному раунді.

Ще одним чемпіоном від України став Сергій Куляба. Він здобув чемпіонський титул у ваговій категорії до 67 кг. У фіналі одесит здолав росіянина Володимира Кузьміна з рахунком 29:28.

До складу Національної збірної України на 10 Всесвітніх іграх у Вроцлаві увійшли 80 спортсменів, які представили 20 видів спорту. Загалом у змаганнях взяли участь 3251 спортсмен із 111 країн. Було розіграно 219 комплектів медалей (199 основної програми та 20 у чотирьох видах спорту, обраних організаторами). Перше загальнокомандне місце за самою нагород посіла збірна Росії, у якої на рахунку 28 золотих, 21 срібна та 14 бронзових медалей. Другі у таблиці – збірна Німеччини (18, 10, 14), треті – італійці (16, 13, 13), четверті – французи (14, 14, 15).

Нагадаємо, Всвесвітні Ігри 2017 проходили в Європі вперше з 2005 року. Десяті ювілейні Всесвітні ігри довірили польському Вроцлаву, де протягом 10 днів із 20 по 30 липня спортсмени боролися за медалі. У програму турніру входили 27 основних видів спорту і ще чотири показові.

Фото прес-служби Спортивного комітету України.