11 листопада у Гданську відбувся парад з нагоди Дня Незалежності Польщі, на який були запрошені українці та білоруси.
Читайте також: Президент України Володимир Зеленський надав Гданську почесне звання «Місто-рятівник».
За всю 20 річну історію проведення параду у Гданську, серед безлічі біло-червоних кольорів, замайоріли українські барви.
Читайте також: Музикантів з Польщі та України запрошують на 50-й JarmaRock FEST

Читайте також: “Стратегія успішної професійної адаптації в Польщі” – інформаційна зустріч для українців Гданська
По вулицях старої частини міста проїхались ретро автомобілі та автобуси, реконструйовані колони кавалеристів та лицарів, а також білий орел, символ польського герба.

Взяли участь в параді також, президент Гданська Александра Дулькевіч, Маршалок Поморського воєводства Мічеслав Струк, представники громадських організацій, учні шкіл та ліцеїв, мешканці, а також представники українських та білоруських спільнот Гданська.

Закінчився Марш на площі Довгий ринок, на якому понад 15 тисяч осіб заспівали Гімн Польщі, а організатори зробили традиційне спільне фото, на якому кожний зможе знайти себе.








Фото: Юрій Забіяка
Щоб бути в курсі останніх подій, підписуйтесь на наш телеграм канал та сторінку у фейсбук.
Цікаві відео від нашого порталу.
Tags: новини












