fbpx

Specjalista ds. HR (k/m)

Opis stanowiska
Obowiązki:
– rekrutacja kierowców z rynku wschodniego,
– zatrudnienie zrekrutowanych pracowników,
– współpraca z urzędami związanymi z legalizacją zatrudnienia,
– współpraca z urzędem pracy.
Wymagania stanowiska
Wymagania:
– wykształcenie minimum średnie,
– doświadczenie na podobnym stanowisku,
– znajomość procedury legalizacji zatrudnienia pracowników z rynku wschodniego,
– bardzo dobra znajomość języków: ukraiński, rosyjski, polski – warunek konieczny
– dobra znajomość języka angielskiego,
– znajomość pakietu Office (Word, Excel),
– mile widziana umiejętność zakładania teczek personalnych.
Oferujemy
Oferujemy:
– stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
– atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy po okresie próbnym,
– pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00-16:00,
– szkolenie wewnętrzne,
– świeże owoce,
– przyjazną atmosferę,
– narzędzia pracy: komputer, telefon.
Miejsce pracy: Słubice.
CV w języku polskim proszę kierować na adres: n.yala@trenkwalder.com
  • Pełny etat
  • Umowa o dzieło
  • Umowa o pracę
  • Зарплата: netto 3000 zł/miesiąc
  • Телефон: -зателефонувати

Prywatne

0 Comments