fbpx

Требуется опекун, женщина (виза, биометрия)

 Мы предлагаем:
Стабильную хорошо оплачиваемую работу
Бесплатное жилье и питание

🇲🇨🔥 Potrzebny jest opiekun, kobieta (wiza, biologia)

 Oferujemy:
Dobra, dobrze płatna robota
Darmowe mieszkanie i jedzenie
Praca w małym miasteczku z perspektywą długoterminowej współpracy
 wymagania:
Kobiety, bez złych nawyków, zdolności kulinarnych, doświadczenie jako opiekun
Średnia znajomość języka polskiego
Warunki pracy:
 Miejsce pracy: 18-100 stóp
 wynagrodzenie: 2300 zł / miesiąc
Harmonogram pracy: 24/7. 3 miesięcy po 3.. Zegar jest na okrągło.
Kobieta, którą trzeba dbać ma 72 lat, porusza się sama ale w pieluszce. Przyzwyczaiłem się do jedzenia przez trzy razy. Ma odchylenia psychiczne, dlatego bierze leki i często śpi.
Zakup produktów podejmuje pracodawca – wystarczy podać tylko listę potrzebnych produktów.
 Darmowy pobyt dostępny w dużym prywatnym domu dwupiętrowym. Jest kuchnia i duży salon z dużym salonem, na drugim piętrze znajdują się dwie duże sypialnie. Dom o wysokim standardzie ze wszystkim czego potrzebujesz. Cały dom będzie przy tobie.
Dom znajduje się w spokojnej okolicy mieszkalnej, nie dalej niż 300 m n.p.m. Jest super targ Biedroneczek.
 obowiązki:
Opieka domowa, utrzymanie czystości
Gotowanie naczyń

tel / Viber + 380966716931

Pośrednictwo

Yulia Mikheenkova

0 Comments

Leave a reply

or

Log in with your credentials

or

Forgot your details?

or

Create Account