В останній місяць року державні начальні заклади у Польщі під загрозою великого штрафу зобов’зані зменшити споживання енергії.
Читайте також: Президент України Володимир Зеленський надав Гданську почесне звання «Місто-рятівник».
У грудні законодавче зобов’язання зменшити споживання електроенергії на 10% отримали міські ради, культурні установи, а також державні заклади освіти.
Споживання енергії мають обмежити не тільки в грудні, а й впродовж усього 2023 року.
Читайте також: Музикантів з Польщі та України запрошують на 50-й JarmaRock FEST
Невиконання вимоги може призвести до штрафу в розмірі до 20 тисяч злотих.
Читайте також: “Стратегія успішної професійної адаптації в Польщі” – інформаційна зустріч для українців Гданська
Деякі заклади освіти у Польщі вирішили запровадити дистанційне навчання, але більшість із них вживає стандартних, проте посилених заходів із енергозбереження.
Щоб бути в курсі останніх подій, підписуйтесь на наш телеграм канал та сторінку у фейсбук.
Цікаві відео від нашого порталу.
Tags: Економія Електроенергія Польща Школи












