fbpx

У Нью-Йорку відрито виставку про вихід Армії Андерса з Радянського Союзу


Виставку «Шлях надії», що описує вихід Армії Андерса з Радянського Союзу та її подальший шлях до Ірану, відкрила у п’ятницю ввечері в Нью-Йорку сенатор Анна Марія Андерс.

«Батько врятував 120 тисяч людей. В Ірані поховано дві тисячі поляків. Я хочу, щоб світ про це пам’ятав» – сказала польська сенатор під час відкриття події, що відбулося в будинку Польсько-слов’янського Федерального кредитний союзу (PSFCU).

Читайте також: Президент України Володимир Зеленський надав Гданську почесне звання «Місто-рятівник».

У відкритті виставки, яку підготовлено англійською та польською мовами, взяв участь польський консул у Нью-Йорку Мацєй Ґолубєвський. Серед присутніх був теж герой битви під Монте Кассіно Антоні Хросьцєлєвський.

Читайте також: Музикантів з Польщі та України запрошують на 50-й JarmaRock FEST

Армія Андерса – це польське збройне формування, підпорядковане законному уряду Польщі у вигнанні. Армія сформована була після початку вибуху війни Третього Рейху з СРСР. В Армії Владислава Андерса боролося чимало українців.

РАР/Л.І.


Новини партнерів

0 Comments

Leave a reply

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?

or

Create Account