Голова угорської федерації виконавців будівельного ринку Ласло Кої заявив, що його країна потребує працівників з України та Білорусі.
Ласло Кої пояснив, що завдяки цьому Угорщина матиме шанс залатати прогалину у працевлаштуванні на будівельному ринку. Він додав, що протягом найближчих двох років цей сектор може прийняти близько 2 тисяч працівників.
Читайте також: Президент України Володимир Зеленський надав Гданську почесне звання «Місто-рятівник».
Прем’єр Угорщини Віктор Орбан раніше виключав можливість прийняття його країною значної кількості закордонних працівників. Однак, він додав, що його уряд намагатиметься привабити обмежену кількість українських робочих.
Читайте також: Музикантів з Польщі та України запрошують на 50-й JarmaRock FEST
Однією з причин нестачі працівників на місцевому будівельному ринку є трудова міграція угорців до Західної Європи.
IAR/А.М.












