fbpx

Українські футболісти пробилися в Польщі до півфіналу Чемпіонату світу

Юнацька збірна України з футболу (гравці до 20 років) пробилася до півфіналу чемпіонату світу-2019, який проходить в Польщі.

В 1/4 фіналу юнацького світової першості збірна України в місті Лодзь завдала поразки команді Колумбії – 1:0, повідомляє Укрінформ.

Успіх “синьо-жовтим” приніс гол форварда “Маріуполя” Данила Сікана, який на 11-й хвилині скористався помилкою захисників і голкіпера південноамериканців і з близької відстані холоднокровно закотив м’яч у ворота.

Колумбійці догравали матч у меншості – на 86-й хвилині за грубу гру червону картку отримав Хоан Карбонеро.

За путівку у фінал світової першості юнацька збірна Україна 11 червня в Гдині зустрінеться з переможцем іншого сьогоднішнього протистояння Італія – ​​Малі.

Ще два матчі 1/4 фіналу пройдуть 8 червня: США – Еквадор (Гдиня), Республіка Корея – Сенегал (Бельсько-Бяла).

Нагадаємо, на груповій стадії нинішнього чемпіонату “синьо-жовті” перемогли своїх однолітків із США (2:1) та Катару (1:0) і обмінялися голами з командою Нігерії (1:1), а в 1/8 фіналу розгромили збірну Панами (4:1).

Чемпіонат світу (U20) пройде до 15 червня.