fbpx

Українські футболісти стали чемпіонами світу. Вперше в історії!!!

Вони це зробили! Збірна України з футболу серед гравців до 20 років уперше у своїй історії стала чемпіоном світу.

Збірні України та Республіки Корея вперше грали у фіналі чемпіонату світу U20. Сьогодні, в Лодзі, українці були сильнішими та перемогли з рахунком  3-1.

Першими пропустили гол у свої ворота саме українці. Вже на початку першого тайму корейці використали одинадцятиметровий. Але вже на 34 хвилині після подачі зі штрафного Владислав Супряга проштовхнув шкіряного у ворота і зрівняв рахунок. У другому таймі на 53 хвилині все той самий Владислав Супряга подвоїв рахунок. На 70 хвилині після розіграшу корейцями кутового свою майстерність уже продемонстрував український воротар Андрій Лунін. А вже на останніх хвилинах основного часу своє слово сказав Георгій Ціташвілі 3-1.

Бронзові нагороди світової першості-2019 виграла юнацька команда Еквадору, яка в Гдині у додатковий час завдала поразки своїм одноліткам з Італії – 1:0.

Як розповідала Наша Польща, в 1/2 фіналу юнацька збірна України в Гдині з рахунком 1:0 обіграла команду Італії і вперше у своїй історії вийшла у фінал світової першості U20

На груповій стадії нинішнього чемпіонату “синьо-жовті” перемогли своїх однолітків з США (2:1), Катару (1:0) і зіграли внічию з командою Нігерії (1:1). В 1/8 фіналу українці розгромили збірну Панами (4:1), а у чвертьфіналі 1:0 обіграли команду Колумбії.

Ось ті, хто створив історію. З перших хвилин на поле вийшли – Андрій Лунін, Валерій Бондар, Олександр Сафронов, Георгій Ціташвілі, Олексій Хахльов, Віктор Корнієнко, Сергій Булеца, Владислав Супряга, Данило Безкоровайний, Кирило Дришлюк, Юхим Конопля.
Запасні: Владислав Кучерук, Дмитро Різник, Олег Веремієнко, Максим Чех, Микола Мусолітін, Денис Устименко, Ігор Снурніцин, Данило Сікан. Олексій Кащук.